Day #3

19. května 2015 v 21:45 | Nienna |  31 Blog Challenge
Ahoj!
Dnes je už třetí den z Blog challenge. Dnešní článek bude o tom, co nebo kdo mě dělá šťastnou.

Pokud jde o mně, dokáže mě šťastnou udělat opravdu spoustu věcí. Většinou se jedná spíše o takové maličkosti, ale přesto významem velké věci. Zaručeně je to člověk, kterého miluji. Ať už jde o úsměv a jiskření v očích nebo o milá slova. Vždycky to bude on, kdo mě udělá opravdu šťastnou, i když o tom neví.
Dále mě dokáže udělat šťastnou každé hezké slovo nebo objetí. Koho by tohle nepotěšilo. Když k vám někdo přijde, obejme vás a řekne, že mu na vás záleží, no není to krásný pocit? Mně to teda pokaždé vykouzlí úsměv na tváři.
Prostě jsou to vždy takové věci, které se nedají koupit. U některých lidí je i jejich přítomnost dost velký důvod ke štěstí. Neznamená to, že nemám radost, když dostanu nějaká materiální dárek, samozřejmě, že jsem z toho šťastná. Když mám možnost si něco objednat a pak se jenom těšit na balík, tak je to taky super.
Z materiálních věcí mám nejraději samozřejmě knihy, bloky a propisky, ty miluju úplně nějvíce. Potom samozřejmě jako každá holka miluju oblečení, make-up a všechny ty blbosti. Ale teď jsem si tak říkala, že bych tady mohla vyjmenovat naprosto všechno. Dokážu mít radost opravdu úplně ze všeho.

Nienna :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama