Day #4

21. května 2015 v 21:32 | Nienna |  31 Blog Challenge
Ahoj!
Čtvrtý den z Blog challenge je o mé nejkrásnější dětské vzpomínce.

Do určité doby bylo mé dětství nádherné. Pak se hodně věcí změnilo a už všechno tak krásné nebylo. Bohužel většina mých dětských vzpomínek je nepříjemná. Šikana a problémy doma. Na malé dítě až moc. Ale ne všechny jsou zlé.
Jedna krásná vzpomínka z doby, kdy s námi taťka ještě bydlel. Měli jsme takovou zábavnou společnou hru plnou smíchu. Byli jsme spolu na posteli a taťka si kleknul na všechny čtyři. Vlezla jsem mu na záda a snažila se ho pevně držet, zatímco on se mě snažil shodit. Je to snad má nejkrásnější vzpomínka na dětství.
Další zážitek si nepamatuji, ale brácha a jeho kamarádi si to pamatují až moc dobře. Pokaždé mě to rozesměje. Když jsem byla malá, neměla jsem moc kamarádek. Mám staršího bráchu a kolem mě bydlí samí kluci. Takže jsem s nimi hrála jejich klučičí hry. Byly to takové hry, kdy jsme si vzali kuličkovky, rozdělili se na týmy a hráli proti sobě. A samozřejmě ta nejvtipnější vzpomínka je na chvíli, kdy mě někdo přivázal ke stromu. Jako malou nevinnou a neschopnou se bránit. Teď už se tomu musím smát, ale myslím, že v tu chvíli jsem hystericky brečela a prosila, aby mě pustili. Nemám tušení, jak tohle dopadlo, každopádně se z toho stal super příběh k vyprávění. Jsem ráda, že už mě brácha a jeho kamarádi ke stromu nepřivazují.

Nienna :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama