Day #5

22. května 2015 v 22:26 | Nienna |  31 Blog Challenge
Ahoj!
Dnešní den z Blog challenge bude o filmu (filmech), které mám ráda. Na které se můžu koukat pořád dokola, a nikdy mě nebudou nudit.

První je Alenka v říši divů s Johnny Deppem. Ano, je to můj oblíbený film hlavně kvůli Deppovi v roli Kloboučníka. Jeho zelené čočky a šílené chování mě pokaždé dostane do kolen. Můžu si ho pouštět pořád a nikdy mě neomrzí. Vždycky jsem hlavně fandila Alence a Kloboučníkovi a na konci, když se loučili, se mi pokaždé chce strašně moc brečet. Další oblíbený film s Johnny Deppem je Karlík a továrna na čokoládu. Je to prostě strašně úžasný film a myslím, že nemusím psát víc.
Jako další film, který mě naprosto uchvátil je Stuck in love. Strašně moc se mi líbí, že tam jsou tři rozdílné příběhy lásky a je to o spisovatelích (samozřejmě!). Ono těch filmů s motivy spisovatelů je opravdu dost. Taky se mi třeba líbí Půlnoc v Paříži nebo Ruby Sparks, protože mají opravdu originální námět na film. Tyhle filmy mají svoje kouzlo.
Pak tady jsou filmy, které se mi líbí hlavně kvůli myšlenkám, které jsem tam našla. První je Dokonalý smysl. Tenhle filmy jsem viděla snad milionkrát a pořád mi připadá stejně nejvíc boží jako když jsem ho viděla poprvé. Film říslo dva je Amélie z Montmartru. Když jsem se na Amélii koukala poprvé celé dvě hodiny jsem seděla u počítače a nebyla schopná odějít nějak pryč. Byla to láska na první pohled.
A nakonec samozřejmě takové tradiční série jako jsou Piráti z Karibiku, Harry Potter, Hobit, Pán prstenů. To jsou prostě klasiky.

Nienna :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama