• moje • denní • rutina •

27. května 2015 v 20:48 | Nienna |  31 Blog Challenge
Ahoj!
Můj dnešní článek bude moje denní rutina.
Takže, každý den kromě pátka vstávám v 6 hodin. Myslím si, že by mělo být zakázáno vstávat v tuhle dobu. Když se teda v 6.15 vyhrabu z postele, jdu do koupelny a na záchod. Umyji si obličej, vyčistím si zuby a jdu do pokoje vybrat si oblečení. Jako skoro každá holka mám spoustu oblečení a nevím, co si mám vzít na sebe. Až oblečení vyberu, jdu se nalíčit. Když mám hotové líčení, rychle si naházím do tašky věci, jdu do kuchyně pro svačinu a jdu na autobus.
Při cestě na autobus se ještě běžně zastavím v jedné uličce, kde si dám tak pětiminutovou přestávku a poté jdu už přímo na autobus. V 7 hodin nastupuji do autobusu, kde většinou poslouchám písničky nebo si čtu. V půlce cesty nastupuje kamarádka a dalších 15 minut prokecáme.
V půl 8 vystoupím z autobusu a jdu za kamarádkami na psychickou přípravu před školou. V 7.55 se teda rozhodneme, že už bychom mohli jít, tak rychle chůzí jdeme na první hodinu.
Ve škole máme většinou prvních 5 hodin, kde se snažím neumřít. Píšu příběhy a o přestávkávh občas čtu, protože je to takové super odreagování. Po prvních pěti hodinách jsem tradičně pěkně naštvaná a jdeme s kamarádkou na poledňák. Jdeme si pokaždé jenom sednout do parku a nabíráme síly na další dvě hodiny. Není poledňák, kdy by nepadla naše tradiční hláška ,,Mně se tam tak těžce nechce", ale nakonec se zvedneme a jdeme přetrpět poslední dvě hodiny.
Poslední dvě hodiny ve škole už skoro nikoho nemůžu ani cítit a tak se těším, až v škola 14.55 skončí a jdeme za konzum na další nabrání energie. Pomalu se došouráme na autobusák a v 15.32 odjíždím zpět domů. Jsem pokaždé unavená a těším se domů do své super postele.
V 16 hodin vystupuji z autobusu a vydávám se na cestu domů. Když je krásně, cesta domů mi trvá 15 minut, ale když mi je zima, tak rychlou chůzí zvládnu dojít domů i za 5 minut.
Po příchodu domů se převléknu, vybalím si věci a rozplácnu se do postele. Samozřejmě jako první vybalím počítač a snažím se napsat něco na blog. Pustím si písničky a už by se do mé denní rutiny mohlo zařadit i to, že dělám ročníkovou práci. Pokaždé se u toho strašně naštvu, takže málokdy vydržím seminárku dělat déle jak 15 minut. Pak už jenom brouzdám po internetu a poslouchám písničky.
V 17 hodin jdu do kuchyně, udělám si kafe nebo čaj a udělám si něco malého k věčeři. Odpochoduji s tím do pokoje a vyndám učení. Občas se něco pokouším naučit, ale většinou to dopadne tak, že buď píšu nějaký příběh a nebo si čtu. Kolem 20 hodiny si řeknu, že napíšu ještě něco na blog, protože mě to neskutečně baví a je to tak trochu závislost. U počítače pak sedím až tak do 22 hodin, kdy se třeba dívám na nějaký film a po skončení filmu jdu do koupelny, kde strávím další půl hodiny.
Když jsem kolem 23 hodiny připravená k spánku, lehnu si do postele a beru knížku. Odkládám ji podle toho, jak je dobrá. Většinou tak o půlnoci pouštím písničky a usínám.

Nienna :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama